Obavijest o radu Očne poliklinike Medić Jukić

Kvalitetna usluga i maksimalna sigurnost naših pacijenata i osoblja, oduvijek su nam na prvom mjestu. U teškim vremenima kolektivne i pojedinačne borbe protiv COVID-19 uveli smo nove, strože protokole prema preporuci Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Klinike za infektivne bolesti „Dr. Fran Mihaljević“ Zagreb.

Očna poliklinika Medić - Jukić

Radno vrijeme i preporuke kod naručivanja

Prema preporuci Nacionalnog stožera civilne zaštite te uz poštivanje svih zaštitnih protokola 04.05.2020. vraćamo se na staro radno vrijeme očne poliklinike:

svaki radni dan od 08.00 do 20.00 sati i subote po dogovoru

Naša poliklinika radi prema napucima Nacionalnog stožera civilne zaštite RH, uz poštivanje pravila i uputa koje svakodnevno pratimo kako bi maksimalno osigurali sigurnost i zdravlje svih nas. Prema preporukama dužni smo provjeriti Vašu epidemiološku situaciju. Stoga Vas molimo da iskreno odgovarate na sve upite u cilju Vaše i naše sigurnosti te sigurnosti Vaših najbližih.

Pregledi će biti organizirani u većim razmacima tako da nema gužve u čekaonici. To može dovesti do dužeg čekanja termina za pregled pa Vas molimo za strpljenje. Sigurnost i solidarnost prije svega!

Budimo strpljivi, odgovorni i socijalno osjetljivi!

Molimo Vas da se najranije dan prije dolaska na dogovoreni termin u našu polikliniku telefonski čujete s našim medicinskim osobljem.

Po dolasku u polikliniku naše osoblje će vam dati daljnje upute radi poštivanja propisanih mjera i učiniti sve potrebno za pružanje sigurnost svih nas tijekom vaše posjete.

Za Vašu sigurnost PRIMJENJUJEMO DODATNE PROPISANE PROTOKOLE zaštite od infekcije COVID-19:

1. Primamo pacijente koji imaju prethodno telefonski dogovoren termin.
  2. Pacijent je dužan doći na vrijeme u zakazani termin.
  3. Molimo pacijente da pričekaju izvan prostorija poliklinike ako dođu prerano u odnosu na zakazani termin.
  4. Prije ulaska u čekaonicu pacijent je obvezan dezinficirati ruke dezinfekcijskim sredstvom pričvršćenim kod ulaznih vrata poliklinike.
  5. U čekaonici u istom trenutku mogu biti najviše dvije osobe.
  6. Molimo punoljetne osobe da dođu bez pratnje, a maloljetnike da dođu u pratnji samo jednog roditelja koji će pričekati izvan poliklinike.
  7. Preporučamo nošenje zaštitne maske u čekaonici.
  8. Radikalno smo smanjili vrijeme boravka, odnosno čekanja u čekaonici.
  9. Pojačano smo se posvetiti uzimanju anamneze kojom su obuhvaćeni i epidemiološki elementi s fokusom na COVID-19.
  10. Obvezno je mjerenje tjelesne temperature beskontaktnim toplomjerom, prije pregleda.
  11. Osoblje obvezno nosi radnu i zaštitnu odjeću.
  12. Prakticiramo redovitu i pojačanu dezinfekciju osoblja, prostorija, svih radnih površina i opreme klasičnim metodama koje je propisao Hrvatski zavod za javno zdravstvo.
  13. Dezinficiramo vrata i kvake unutar poliklinike nekoliko puta tijekom dana.
  14. Dezinficiramo zrak u prostorijama nakon svakog pacijenta, prozračivanjem i dezinfekcijskim aerosolom.
  15. Svima onima koji pripadaju rizičnim skupinama pacijenata, podložnih komplikacijama od infekcija (stariji, bolesni i imunodeficijentni), predlažemo da odgode naručivanje, osim u slučaju nužne potrebe.

Za sva pitanja i konzultacije medicinski tim poliklinike i djelatnici stoje Vam na raspolaganju putem telefona 021 343 049 i 091 343 0491 te e-mail adrese ocna.poliklinika@gmail.com navedene u kontaktu.

Molimo Vas da NE ZAKAZUJETE termin pregleda:

🖐 ako ste u posljednjih 15 dana boravili u inozemstvu
🖐 ako u svom kućanstvu imate osobu u samoizolaciji
🖐 ako ste bili u kontaktu s osobom koja ima COVID-19 virus
🖐 ako u svom kućanstvu imate osobu iz rizičnih skupina (starije osobe, kronični bolesnici, astmatičari)
🖐 ako imate bilo koji simptom koji može upućivati na virus (kašalj, temperatura, otežano disanje, grlobolja, glavobolja, malaksalost)

Budimo zdravi i odgovorni jedni prema drugima!

Vaša poliklinika Medić Jukić

Privacy Settings saved!